PROGRAM POMOCY PSYCHOLOGICZNEJ – REALNA POMOC DLA PRACOWNIKÓW ORGANIZACJI

Sytuacja na świecie sprawiła, że pracownicy potrzebują znacznie większego wsparcia na podłożu psychologicznym i mentalnym. Nawet jeżeli kryzys nie dotknął ich osobiście, codziennie narażeni są na natłok negatywnych informacji, co może prowadzić do permanentnego stresu i wypalenia zawodowego. W konsekwencji pracownicy są mniej skoncentrowani i zdecydowanie bardziej wrażliwi na sugestie. Nie rozumieją swoich zachowań i emocji, zdarzają się irracjonalne reakcje na feedback przełożonych. Dlatego oferujemy pełne wsparcie mentalne i psychologiczne. Rozwiązujemy problemy „od ręki”, organizujemy spotkania lub łączymy się z pracownikami online. Odbieramy telefony, gdy się pali i szybko gasimy pożar. Jesteśmy dyspozycyjni w każdej chwili, kiedy tylko potrzebują tego Państwa pracownicy. Jednocześnie dbamy o ich stały rozwój mentalny, pokazujemy, jak radzić sobie w trudnych sytuacjach i rozwiązywać bieżące konflikty. Jeżeli zauważyli Państwo wśród swojej kadry spadek wydajności lub atmosfera wydaje się inna niż zwykle, czekamy na telefon, abyśmy mogli lepiej poznać środowisko oraz kulturę
organizacyjną i zaproponować najlepsze rozwiązanie.

ZDALNA POMOC PSYCHOLOGICZNA DLA
PRACOWNIKÓW FIRM I KORPORACJI

Nadmierny stres w pracy?
Długotrwałe przemęczenie?
Problemy w życiu osobistym?
Sytuacja kryzysowa?

Przyczyny złego samopoczucia i spadku wydajności pracowników są różne, dlatego kompleksowo zadbamy o ich właściwą kondycję psychiczną i dobre samopoczucie.

Komu pomagamy? Każdej osobie, która napotkała problem, pracownikom małych, średnich i dużych firm, osobom indywidualnym.

Od 6 lat wspieramy organizacje w rozwoju, wydobywamy potencjał, talenty oraz motywujemy ludzi do działania. Wskazujemy, gdzie występuje problem i wspólnie dążymy do jego rozwiązania.

Zapewniamy pełną anonimowość, dyskrecję i kompleksową pomoc psychologiczną.
Staramy się, żeby pracownicy podczas rozmowy czuli się swobodnie, a w efekcie uzyskali realną pomoc. Rozmowa odbywa się w komfortowych dla pracownika warunkach, w dogodnym, ustalonym przez niego terminie.

JAK TO DZIAŁA?

DLA PRACOWNIKA

Opieka abonamentowa umożliwia wszystkim pracownikom korzystanie z pomocy wsparcia psychologicznego bez limitów. Oferujemy pomoc zdalną za pośrednictwem specjalnej infolinii lub przy wykorzystaniu wybranego komunikatora ( ZOOM).
Zarejestruj się na wizytę przez formularz na stronie.

DLA PRACODAWCY

  • Podpisujemy umowę na nielimitowany dostęp do zdalnej pomocy psychologicznej dla Państwa pracowników.
  • Płatność abonamentowa uiszczana 1 raz w miesiącu zależna od liczby pracowników objętych programem.
  • Przygotowujemy rozwiązania dopasowane do potrzeb firmy.

Treść chroniona

Ta treść jest chroniona hasłem. Kliknij i wprowadź kod, aby wyświetlić zawartość.

Zachęcam
do kontaktu