Image
NIE BÓJMY SIĘ NAZWAĆ RZECZY PO IMIENIU

Jeśli mam wyzwanie, to realizuję je samodzielnie. Kiedy moje wyzwanie zaczyna mnie przerastać i przeradza się w problem, buduję wsparcie i szukam pomocy w rozwoju mentalnym.

Odkrycie tej zasady pozwoliło mi przestać myśleć w kategoriach porażki i zbudować drogę do satysfakcji w życiu osobistym.

Celem mojej pracy jest sprawianie, by ludzie odkrywali swoje talenty, pozbywali się barier, rozwijali nowe kompetencje i w ten sposób budowali pozycję i uznanie swojej osoby.

Coach jest kimś, kto mówi Ci, czego nie chcesz słyszeć, widzi to, czego nie chcesz widzieć – po to, żebyś był kimś, kim zawsze chciałeś być Landry Tom

Dlaczego Wojtek?

Usłyszałem kiedyś od Klienta:

Wojtek, ty jesteś od gaszenia pożarów

Było to dla mnie spore odkrycie, które dało impuls do postawienia sobie pytania, co ja tak naprawdę wnoszę pozytywnego w świat moich klientów. Rodzące się odpowiedzi, zweryfikowałem z klientami.

Oto co od nich usłyszałem:

Prowadzenie firmy to „samotny bieg” – są takie sytuacje, kiedy nie mam z kim porozmawiać. Wojtek jesteś osobą, z którą mogę otwarcie porozmawiać o wszystkim. Słuchasz i zadajesz tak precyzyjne pytania, że otwierają one zupełnie nowe perspektywy. Bardzo szybko pojawiła się chemia. Świetne relacje i twoje ogromne doświadczenie biznesowe, przełożyły się na szybkie zmiany.

 

Jeśli masz potrzebę pogadania – serdecznie zapraszam. Pierwsze spotkanie potraktujemy jako zapoznawcze.

CZYM SIĘ ZAJMUJĘ

Jako menedżer i coach od wielu lat współpracuję z zarządami firm i szefami działów. Na przestrzeni tych ponad 20 lat wypracowałem sobie silne kompetencje w obszarach: zarządzania, sprzedaży, logistyki, wprowadzania produktów na rynek, budowania zespołów. W biznesie pracowałem jako handlowiec oraz menedżer średniego i wyższego szczebla między innymi w takich firmach jak Grupa Żywiec czy Navo (dystrybutor P&G w Polsce).

Opierając się na własnej wiedzy i doświadczeniach, podstawową korzyść jaką wnoszę, to likwidowanie przyczyn nieefektywności zarządzania w organizacji poprzez:

  • Odnajdywanie i wskazywanie pierwotnych przyczyn
  • Generowanie inspiracji
  • Budowanie rozwiązań
  • Rozwijanie kompetencji przywódczych

 

Moje Projekty

Jestem twórcą Supportingu (innowacyjnego systemu zarządzania przez wartości), PMB (systemu zarządzania procesami w organizacji) innowacyjnego programu rozwoju kompetencji managerskich “Charyzmatyczny Lider” oraz Master Coachem w Instytucie Liderów Zmian i w ABNLP.

Jestem certyfikowanym Master Coachem z doświadczeniem w indywidualnej pracy z klientem zdobytym podczas ponad 700 sesji coachingowych.

Prowadzę również dwie swoje firmy: Gabryelczyk Business Progress oraz Gabryelczyk Business Recruitment.